فناوری

نرم افزار Unchecky جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته

نرم افزار ضدجاسوسی Unchecky

دانلود نرم افزار Unchecky

در این مقاله از سایت سیستان نت قصد داریم تا شما را از شر نصب برنامه های ناخواسته یا جانبی که به همراه نصب سایر نرم افزارها صورت می گیرد نجات دهیم. همراه ما باشید.

یکی از مسائل مهمی که در خانواده سیستم عامل های ویندوز وجود دارد، نصب ناخواسته بعضی از برنامه هاست که بدون اطلاع کاربران انجام می پذیرد. در نظر داشته باشید که این امر تنها محدود به خود سیستم عامل ویندوز نمی شود بلکه به هنگام نصب سایر برنامه های دیگر هم ممکن است اتفاق بیافتد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نرم افزاری را نصب کرده باشید و به دنبال آن نرم افزارها و یا تولبارهای متفرقه ای روی سیستم نصب شده باشند.

معمولا اینگونه نرم افزارها جنبه های تبلیغاتی و جاسوسی دارند و جز اینکه حافظه و فضای هارد کامپیوتر شما را اشغال کنند و یا برای شما مشکلات امنیتی بوجود بیاورند کارآیی دیگری ندارند. با توجه به بروز رسانی ها و آپدیت های ورژن های ویندوز 8 و 10 این موضوع بیشتر به چشم می آید و سبب این شده که کاربران نتوانند اشراف کاملی بر روی نرم افزارهای نصب شده خود داشته باشند. به همین دلیل چنانچه شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که وقت و یا مهارت لازم برای مدیریت بر روی مراحل نصب برنامه های گوناگون را ندارید و یا اینکه جدیدا کار با کامپیوتر را فرا گرفته اید، توصیه ما به شما برای رهایی از نصب برنامه های جانبی ناخواسته استفاده از نرم افزار Unchecky است که برنامه ای رایگان، کم حجم و بسیار مفیدی می باشد.

نرم افزار Unchecky چه کاری انجام می دهد؟

دانلود نرم افزار Unchecky

به شما این امکان را می دهد که به هنگام نصب و یا آپدیت برنامه های مختلف به طور خودکار همه ی مراحل را تحت نظر گرفته و با برداشتن تیک چک باکس های مورد نظر از نصب نرم افزارهای اضافی و همچنین تولبارها پیشنهاد شده ممانعت بعمل آورده و از نصب آنها بر روی سیستم جلوگیری می کند تا هیچگونه فشاری بر روی منابع سیستم وارد نشود. در واقع می توان گفت که این نرم افزار به صورت اتوماتیک با غیر فعال کردن چک مارک های مربوطه، از نصب برنامه های جانبی برخی بسته های نرم افزاری که باعث ضعیف و کند شدن کامپیوتر شما می شوند جلوگیری می کند.

خصوصیات نرم افزار  Unchecky

  • ممانعت از نصب برنامه های ناخواسته
  • مدیریت ساده و عدم نیاز به دانش خاصی
  • محیط گرافیگی حرفه ای
  • ممانعت از نصب پیشنهادهای دیگر نرم افزارها
  • بررسی و پیام هشدار برای نصب های ناخواسته به کاربر
  • محیط کاربری آسان
  • اشراف کامل بر روی همه ی نصب و حذف های سیستم عامل ویندوز

مشخصات نرم افزار  Unchecky

زبان برنامه :  English

کامپپانی :  Rammichael

حجم : 1 مگابایت

لینک دانلود : دانلود نرم افزار Unchecky


منبع : سیستان نت

اطلاعات بیشتر

رضا پیری

کارشناس نرم افزار و علاقه مند به طراحی سایت و وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا